Kat.číslo: CP-8941073001
Pneumatická vrtačka 6mm 3,0Nm 2700rpm CP7300R
Skladem na prodejně:13 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: CP-8941073001
Skladem na prodejně:13 ks
ks
Katalogové číslo: CP-8941073001
Popis
  • mini vrtačka
  • levý / pravý chod
  • s možností nasměrování vytlačovaného vzduchu
  • kompaktní a lehká konstrukce zaručuje snadnou manipulaci
  • planetové soukolí s mosaznými ložisky
  • sklíčidlo
Parametry
Doporučený vnitřní průměr hadice (mm) 10
Hmotnost (kg) 0.61
Kroutící moment (Nm) 3.0
Otáčky naprázdno (ot./min) 2700
Připojovací závit (inch) 1/4
Spotřeba vzduchu - průměrná (l/min) 114
Spotřeba vzduchu - skutečná (l/min) 462
Upínání do 6mm
Výkon (W) 200
Dokumentace
Rozkresy
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-204.105.600
- 115-dílný kufr s nářadím pro všestranné použití zejména pro základní údržbářské práce v průmyslu i autoopravárenství - ráčny 1/4" a 1/2" 45 zubů - nástavce 1/4" 4-13mm - nástavce 1/2" 14-32mm - prodloužení 1/4" /50mm - prodloužení 1/4" /100mm - kardan 1/4" - adaptér 1/4" x 1/4" bit - vratidlo 1/4" 115mm - nástavec 1/2" 16,0mm prodloužený svíčkový - nástavec 1/2" 21,0mm prodloužený svíčkový - podloužení 1/2" /125mm - prodloužení 1/2" /250mm - kardan 1/2" - adaptér 3/8" x 1/2" vratidlový - souprava bitů 1/4" /25mm 33ks - šroubovák na nástavce 1/4" - očkoploché klíče 8-22mm - šroubováky plochý 4, 5 a 6mm -šroubováky PH1, PH2 - elektro tester 110-250V - kladivo 300g /302mm - pilka na kov 300mm - metr svinovací 5m x 19mm - nůž s ulamovacím hrotem 18mm - kleště kombinované, štípací boční a půlkulaté