KN-0206180 Kleště kombinované silové 180mm 1000V VDE 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-0206180
Kleště kombinované silové 180mm 1000V VDE
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-0206180
Skladem na prodejně:1 ks
KN-0206200 Kleště kombinované silové 200mm 1000V VDE 1
Kat.číslo: KN-0206200
Kleště kombinované silové 200mm 1000V VDE
Skladem na prodejně:2 ks
Kat.číslo: KN-0206200
Skladem na prodejně:2 ks
KN-0206225 Kleště kombinované silové 225mm 1000V VDE 1
Kleště kombinované silové 225mm 1000V VDE
Popis
  • úspora 35 % námahy oproti běžným kombinovaným kleštím
  • snadnější práce díky optimálnímu převodu
  • s břity (tvrdost cca 63 HRC) na měkké a tvrdé dráty a pianový drát
  • dlouhé břity pro silnější kabely
  • se zónami pro uchopení plochéhomateriálu a materiálu kruhového průřezu
  • pro mnohostranné použití
  • speciální nástrojová ocel ve zvláštní jakosti, kovaná, kalená v oleji
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28003
- aku vrtací šroubovák s příklepem - výkonný motor - celokovová převodovka dává možnost plně využít maximální výkon a zajišťuje plynulý chod - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání s příklepem / vrtání / šroubování) - mastavení utahovacího momentu v rozsahu 19 ti stupňů - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jejich pomalému samovybíjení - uloženo v kufru