KN-0206180 Kleště kombinované silové 180mm 1000V VDE 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-0206180
Kleště kombinované silové 180mm 1000V VDE
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-0206180
Skladem na prodejně:1 ks
KN-0206200 Kleště kombinované silové 200mm 1000V VDE 1
Kat.číslo: KN-0206200
Kleště kombinované silové 200mm 1000V VDE
Skladem na prodejně:2 ks
Kat.číslo: KN-0206200
Skladem na prodejně:2 ks
KN-0206225 Kleště kombinované silové 225mm 1000V VDE 1
Kleště kombinované silové 225mm 1000V VDE
Popis
  • úspora 35 % námahy oproti běžným kombinovaným kleštím
  • snadnější práce díky optimálnímu převodu
  • s břity (tvrdost cca 63 HRC) na měkké a tvrdé dráty a pianový drát
  • dlouhé břity pro silnější kabely
  • se zónami pro uchopení plochéhomateriálu a materiálu kruhového průřezu
  • pro mnohostranné použití
  • speciální nástrojová ocel ve zvláštní jakosti, kovaná, kalená v oleji
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-38112
- hydraulický zvedák s nosností do 2000kg - minimální výška pouze 75mm - prodloužené rameno - rychlý zdvih ramene - gumové sedlo