KN-0206180 Kleště kombinované silové 180mm 1000V VDE 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-0206180
Kleště kombinované silové 180mm 1000V VDE
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-0206180
Skladem na prodejně:1 ks
KN-0206200 Kleště kombinované silové 200mm 1000V VDE 1
Kat.číslo: KN-0206200
Kleště kombinované silové 200mm 1000V VDE
Skladem na prodejně:2 ks
Kat.číslo: KN-0206200
Skladem na prodejně:2 ks
KN-0206225 Kleště kombinované silové 225mm 1000V VDE 1
Kleště kombinované silové 225mm 1000V VDE
Popis
  • úspora 35 % námahy oproti běžným kombinovaným kleštím
  • snadnější práce díky optimálnímu převodu
  • s břity (tvrdost cca 63 HRC) na měkké a tvrdé dráty a pianový drát
  • dlouhé břity pro silnější kabely
  • se zónami pro uchopení plochéhomateriálu a materiálu kruhového průřezu
  • pro mnohostranné použití
  • speciální nástrojová ocel ve zvláštní jakosti, kovaná, kalená v oleji
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964DIX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX obsahuje: - 3 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 1 vysoká skříň dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 9-ti zásuvkami - 1 spodnískříňka na kolečkách se 7-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka s odpadkovým košem - 1 nerez pracovní deska v rozměru 2041x463x38mm - 3 závěsné děrované panely - 1+2+1 zadní výztuhy