KN-1106160 Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-1106160
Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-1106160
Skladem na prodejně:1 ks
KN-1106160SB Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE - blister 6
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1106160SB
Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE - blister
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1106160SB
Produkt není skladem
Popis
  • pro jednožilové vodiče, vícežilové vodiče, vodiče s jemnými dráty
  • s umělohmotnou nebo gumovou izolací max. průměr 5,0 mm nebo průřezem vodiče 10,0 mm2
  • jednoduché nastavení pomocí šroubu s rýhovanou hlavou a kontramaticí
  • speciální nástrojová ocel, kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964P
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm