KN-1106160 Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-1106160
Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-1106160
Skladem na prodejně:1 ks
KN-1106160SB Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE - blister 6
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1106160SB
Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE - blister
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1106160SB
Produkt není skladem
Popis
  • pro jednožilové vodiče, vícežilové vodiče, vodiče s jemnými dráty
  • s umělohmotnou nebo gumovou izolací max. průměr 5,0 mm nebo průřezem vodiče 10,0 mm2
  • jednoduché nastavení pomocí šroubu s rýhovanou hlavou a kontramaticí
  • speciální nástrojová ocel, kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: RC-8951000046
- pneumatický výkonný utahovák RC2477Xi 1" s povolovacím momentem až 2900Nm - extrémně lehký prodloužený rázový utahovák (hmotnost pouhých 8,1kg)- odolný rázový mechanismus s kovavým DUOPACT mechanismem - velmi štíhlé provedení - průměr přední části utahováku pouhých 89mm - 3 stupně nastavení výkonu v utahovacím i povolovacím směru - plynulá regulace výkonu ergonomickou spouští s velkou plochou pro optimální manipulaci - gumový kryt na krytu motoru - dvojitá bezpečnost uchycení nástavců - kroužek / závlačka - kompozitní provedení