KN-1106160 Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-1106160
Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-1106160
Skladem na prodejně:1 ks
KN-1106160SB Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE - blister 6
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1106160SB
Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE - blister
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1106160SB
Produkt není skladem
Popis
  • pro jednožilové vodiče, vícežilové vodiče, vodiče s jemnými dráty
  • s umělohmotnou nebo gumovou izolací max. průměr 5,0 mm nebo průřezem vodiče 10,0 mm2
  • jednoduché nastavení pomocí šroubu s rýhovanou hlavou a kontramaticí
  • speciální nástrojová ocel, kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-32109
- profesionální Aku vrtačka/šroubovák, bezuhlíkový - celokovové rychlosklíčidlo 2,0 - 13,0mm - max. kroutící moment 50Nm - otáčky 0-400 / 0-1400 ot./min - 2 rychlosti - 15+1 stupňů kroutících momentů - LED osvětlení pracovní plochy -L/P chod - ukazatel nabití - háček na opasek - 33 dílná sada 1/4" bitů - 10 dílná sada vrtáků HSS-G DIN338 - dodáváno v kufříku se 2 bateriemi a nabíječkou