Kat.číslo: KN-1106160T
Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE s připevňovacím okem
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1106160T
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1106160T
Popis
  • s integrovaným izolovaným připevňovacím okem pro připevnění pojistky proti upadnutí
  • pro jednožilové vodiče, vícežilové vodiče, vodiče s jemnými dráty
  • s umělohmotnou nebo gumovou izolací max. průměr 5,0 mm nebo průřezem vodiče 10,0mm2