Kat.číslo: KN-1106160T
Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE s připevňovacím okem
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1106160T
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1106160T
Popis
  • s integrovaným izolovaným připevňovacím okem pro připevnění pojistky proti upadnutí
  • pro jednožilové vodiče, vícežilové vodiče, vodiče s jemnými dráty
  • s umělohmotnou nebo gumovou izolací max. průměr 5,0 mm nebo průřezem vodiče 10,0mm2
  • jednoduché nastavení pomocí šroubu s rýhovanou hlavou a kontramaticí
  • speciální nástrojová ocel, kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: RC-8951000046
- pneumatický výkonný utahovák RC2477Xi 1" s povolovacím momentem až 2900Nm - extrémně lehký prodloužený rázový utahovák (hmotnost pouhých 8,1kg)- odolný rázový mechanismus s kovavým DUOPACT mechanismem - velmi štíhlé provedení - průměr přední části utahováku pouhých 89mm - 3 stupně nastavení výkonu v utahovacím i povolovacím směru - plynulá regulace výkonu ergonomickou spouští s velkou plochou pro optimální manipulaci - gumový kryt na krytu motoru - dvojitá bezpečnost uchycení nástavců - kroužek / závlačka - kompozitní provedení