Kat.číslo: KN-1106160T
Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE s připevňovacím okem
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1106160T
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1106160T
Popis
  • s integrovaným izolovaným připevňovacím okem pro připevnění pojistky proti upadnutí
  • pro jednožilové vodiče, vícežilové vodiče, vodiče s jemnými dráty
  • s umělohmotnou nebo gumovou izolací max. průměr 5,0 mm nebo průřezem vodiče 10,0mm2
  • jednoduché nastavení pomocí šroubu s rýhovanou hlavou a kontramaticí
  • speciální nástrojová ocel, kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28004
- aku vrtací šroubovák s příklepem - výkonný motor - celokovová převodovka dává možnost plně využít maximální výkon a zajišťuje plynulý chod - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání s příklepem / vrtání / šroubování) - mastavení utahovacího momentu v rozsahu 19 ti stupňů - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jejich pomalému samovybíjení - dodáváno bez akumulátoru, nabíječky a kufr