Kat.číslo: KN-1106160T
Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE s připevňovacím okem
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1106160T
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1106160T
Popis
  • s integrovaným izolovaným připevňovacím okem pro připevnění pojistky proti upadnutí
  • pro jednožilové vodiče, vícežilové vodiče, vodiče s jemnými dráty
  • s umělohmotnou nebo gumovou izolací max. průměr 5,0 mm nebo průřezem vodiče 10,0mm2
  • jednoduché nastavení pomocí šroubu s rýhovanou hlavou a kontramaticí
  • speciální nástrojová ocel, kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-H25S
- pracovní stůl a skříň, systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska Multiplex tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Cena:
na dotaz
Kat.číslo: KR-3964K-H25S
Kód: KR-3964G-BLK-EX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s čtvercovými otvory - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje