Kat.číslo: KN-1106160T
Kleště odizolovací 160mm 1000V VDE s připevňovacím okem
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1106160T
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1106160T
Popis
  • s integrovaným izolovaným připevňovacím okem pro připevnění pojistky proti upadnutí
  • pro jednožilové vodiče, vícežilové vodiče, vodiče s jemnými dráty
  • s umělohmotnou nebo gumovou izolací max. průměr 5,0 mm nebo průřezem vodiče 10,0mm2
  • jednoduché nastavení pomocí šroubu s rýhovanou hlavou a kontramaticí
  • speciální nástrojová ocel, kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: RC-8951000020
- snadná manipulace díky možnosti ovládání jednou rukou - ergonomické držení s tlumením vibrací pro bezpečné uchopení - podložný talíř 150mm se suchým zipem s 15 otvory - díky citlivé spoušti plně regulovatelných 10.000 ot./min - 4 stupně regulace pro oscilaci - bruska se vyznačuje nízkoprofilovým tělem - výška pouhých 107mm - odsávání brusného prachu - určena i do náročného prostředí - gumový chránič na přední straně