Kat.číslo: KN-1346165
Kleště odizolovací 165mm VDE 1000V
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1346165
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1346165
Popis
  • jednoduché odizolování bez poškození
  • zaoblené ostří s omezením hloubky
  • pro odizolování pro vodiče 1,5 a 2,5 mm2
  • se štípacími kleštěmi pro střihání vodičů, drátů, malých šroubů a hřebíků
  • všechny břity dodatečně induktivnětvrzené na cca 61 HRC
  • vysoká odolnost proti opotřebení
  • o 30 % nižší hmotnost než u srovnatelných kleští
  • vanadová elektroocel; kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované vícesložkovými návleky
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: LO-25400
- čtyři kusy elastických gumových úchytek/napínáků - délka gumové smyčky 200mm - zajišťovací/provlékací kulička - použití: na plachty, reklamní banery, kotvení plachet párty stanů ke konstrukci