Kat.číslo: KN-1346165
Kleště odizolovací 165mm VDE 1000V
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1346165
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1346165
Popis
  • jednoduché odizolování bez poškození
  • zaoblené ostří s omezením hloubky
  • pro odizolování pro vodiče 1,5 a 2,5 mm2
  • se štípacími kleštěmi pro střihání vodičů, drátů, malých šroubů a hřebíků
  • všechny břity dodatečně induktivnětvrzené na cca 61 HRC
  • vysoká odolnost proti opotřebení
  • o 30 % nižší hmotnost než u srovnatelných kleští
  • vanadová elektroocel; kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované vícesložkovými návleky
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28021
- aku zázový utahovák 1/4" s kroutícím momentem max 150Nm - výkonný a použitelný pro utahování a povolování šroubů, matic - výkonný motor, celokovová převodovka zajišťují plynulý chod a využít výkon AKU utahováku naplno s nižší spotřebouenergie - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku utahovák je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jen velmi pomalému samovybíjení - pro běžnou práci je baterie s kapacitou 2,0Ah (k.č. 28080) dostačující, pro práci s předpokladem větší zátěže doporučujeme použít baterii s kapacitou 4,0Ah (k.č. 28081) - dodáváno bez baterie a nabíječky