Kat.číslo: KN-1346165
Kleště odizolovací 165mm VDE 1000V
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1346165
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1346165
Popis
  • jednoduché odizolování bez poškození
  • zaoblené ostří s omezením hloubky
  • pro odizolování pro vodiče 1,5 a 2,5 mm2
  • se štípacími kleštěmi pro střihání vodičů, drátů, malých šroubů a hřebíků
  • všechny břity dodatečně induktivnětvrzené na cca 61 HRC
  • vysoká odolnost proti opotřebení
  • o 30 % nižší hmotnost než u srovnatelných kleští
  • vanadová elektroocel; kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované vícesložkovými návleky
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-4170
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4170
Skladem na prodejně:3 ks
Kód: KR-3964K-HS745H-K4-E
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska z bukové překližky Multiplex 680x696x35mm s ochranným lakem z lněného oleje - obsahuje: - 4x skříňka horní - 2x vysoká skříň 1 dveře, 4 police - skříň spodní 2 dveře - skříň spodní 4 zásuvky - skříň spodní 5 zásuvek - 2 x pracovní deska z bukové překližky Multiplex - skříň spodní 7 zásuvek na kolečkách - zadní výztuhy, děrované panely a konzole pro montáž