Kat.číslo: KN-1346165
Kleště odizolovací 165mm VDE 1000V
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1346165
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1346165
Popis
  • jednoduché odizolování bez poškození
  • zaoblené ostří s omezením hloubky
  • pro odizolování pro vodiče 1,5 a 2,5 mm2
  • se štípacími kleštěmi pro střihání vodičů, drátů, malých šroubů a hřebíků
  • všechny břity dodatečně induktivnětvrzené na cca 61 HRC
  • vysoká odolnost proti opotřebení
  • o 30 % nižší hmotnost než u srovnatelných kleští
  • vanadová elektroocel; kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované vícesložkovými návleky
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3979
- nosnost 3000 kg,nastavitelná výška 280 až 440mm - podpěra je určena k podepření při montáži a opravách na podvozku vozidla - umístěte na pevný, čistý, adhezivní a vodorovný podklad (ideální je asfaltovaná či betonová plocha) - nutno zabránit samovolnému posunu vozidla - nikdy nezvedejte a nepokládejte na podpěru vozidlo s korozí karosérie a podvozku, hrozí zřícení!! - sada 2 ks
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3979
Skladem na prodejně:3 pár
pár
Kód: KR-3964K-85S-W
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje