Kat.číslo: KN-1396200
Kleště elektroinstalační 200mm 1000V VDE 1396200
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1396200
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1396200
Popis
  • hladké úchopové plochy na hrotu pro uchopování vodičů bez poškození
  • profilované úchopové plochy a hořákový otvor pro uchopování plochého i kulatého materiálu
  • otvory pro odizolování na vodiče 0,7–1,5 mm2 a 2,5 mm2
  • krimpovací hnízdo na koncové dutinky 0,5–2,5 mm2
  • kabelové nůžky s přesnými břity na měděné a hliníkové kabely do 5 x 2,5 mm2 / průměr 15 mm
  • štíhlá konstrukce kvůli lepší přístupnosti
  • roubovaný kloub-přesný chod kleští bez vůle
  • aktivovaná blokovací západka udržuje břity uzavřené, ostatní funkce jsou zachovány
  • s inteligentním přídržným mechanismem lze věc "uchopit" bez rozevírání kleští
  • kleště pochromované,rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3833
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3833
Skladem na prodejně:4 ks
Kód: KR-3964K-95MIX
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska INOX tl. 38mm