Kat.číslo: KN-1396200
Kleště elektroinstalační 200mm 1000V VDE 1396200
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1396200
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1396200
Popis
  • hladké úchopové plochy na hrotu pro uchopování vodičů bez poškození
  • profilované úchopové plochy a hořákový otvor pro uchopování plochého i kulatého materiálu
  • otvory pro odizolování na vodiče 0,7–1,5 mm2 a 2,5 mm2
  • krimpovací hnízdo na koncové dutinky 0,5–2,5 mm2
  • kabelové nůžky s přesnými břity na měděné a hliníkové kabely do 5 x 2,5 mm2 / průměr 15 mm
  • štíhlá konstrukce kvůli lepší přístupnosti
  • roubovaný kloub-přesný chod kleští bez vůle
  • aktivovaná blokovací západka udržuje břity uzavřené, ostatní funkce jsou zachovány
  • s inteligentním přídržným mechanismem lze věc "uchopit" bez rozevírání kleští
  • kleště pochromované,rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-32109
- profesionální Aku vrtačka/šroubovák, bezuhlíkový - celokovové rychlosklíčidlo 2,0 - 13,0mm - max. kroutící moment 50Nm - otáčky 0-400 / 0-1400 ot./min - 2 rychlosti - 15+1 stupňů kroutících momentů - LED osvětlení pracovní plochy -L/P chod - ukazatel nabití - háček na opasek - 33 dílná sada 1/4" bitů - 10 dílná sada vrtáků HSS-G DIN338 - dodáváno v kufříku se 2 bateriemi a nabíječkou