Kat.číslo: KN-1396200
Kleště elektroinstalační 200mm 1000V VDE 1396200
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1396200
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1396200
Popis
  • hladké úchopové plochy na hrotu pro uchopování vodičů bez poškození
  • profilované úchopové plochy a hořákový otvor pro uchopování plochého i kulatého materiálu
  • otvory pro odizolování na vodiče 0,7–1,5 mm2 a 2,5 mm2
  • krimpovací hnízdo na koncové dutinky 0,5–2,5 mm2
  • kabelové nůžky s přesnými břity na měděné a hliníkové kabely do 5 x 2,5 mm2 / průměr 15 mm
  • štíhlá konstrukce kvůli lepší přístupnosti
  • roubovaný kloub-přesný chod kleští bez vůle
  • aktivovaná blokovací západka udržuje břity uzavřené, ostatní funkce jsou zachovány
  • s inteligentním přídržným mechanismem lze věc "uchopit" bez rozevírání kleští
  • kleště pochromované,rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-102.105.204
Cena:
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-102.105.204
Kód: KR-3964F
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 4 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 2 vysoké skříně se 3-mi policemi - 1 spodní skříňka s 9-ti zásuvkami - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka s 5-ti zásuvkami - 2 Multiplex pracovní desky v rozměru 1361x463x35mm - 4 závěsné děrované panely - 2+3 zadní výztuhy