Kat.číslo: KN-1396200
Kleště elektroinstalační 200mm 1000V VDE 1396200
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1396200
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1396200
Popis
  • hladké úchopové plochy na hrotu pro uchopování vodičů bez poškození
  • profilované úchopové plochy a hořákový otvor pro uchopování plochého i kulatého materiálu
  • otvory pro odizolování na vodiče 0,7–1,5 mm2 a 2,5 mm2
  • krimpovací hnízdo na koncové dutinky 0,5–2,5 mm2
  • kabelové nůžky s přesnými břity na měděné a hliníkové kabely do 5 x 2,5 mm2 / průměr 15 mm
  • štíhlá konstrukce kvůli lepší přístupnosti
  • roubovaný kloub-přesný chod kleští bez vůle
  • aktivovaná blokovací západka udržuje břity uzavřené, ostatní funkce jsou zachovány
  • s inteligentním přídržným mechanismem lze věc "uchopit" bez rozevírání kleští
  • kleště pochromované,rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-105.301.026
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-105.301.026
Skladem na prodejně:15 ks
Kód: FX-534227
- hledáte adventní kalendář pro manžela, bratra či kamaráda? - tento adventní kalendář je sen pro každého muže! - každý den si otevře jeden kousek nářadí! - Vánoční dárek pro všechny kutily! - co na Vás čeká dnes? Bude to svítilna, akušroubovák či univerzální vrták? - rozměr: 400 x 470 x 65 mm - hmotnost: 1,95 kg
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: FX-534227
Skladem na prodejně:45 ks
Kód: KR-4321
- 6-ti dílná souprava jehlových pilníků - materiál: nástrojová uhlíková ocel T12 - plochý, kruhový, půlkulatý, 2x trojhranný, čtyřhranný - délka pilníků 165mm - v rolovací tašce