Kat.číslo: KN-1396200
Kleště elektroinstalační 200mm 1000V VDE 1396200
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1396200
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1396200
Popis
  • hladké úchopové plochy na hrotu pro uchopování vodičů bez poškození
  • profilované úchopové plochy a hořákový otvor pro uchopování plochého i kulatého materiálu
  • otvory pro odizolování na vodiče 0,7–1,5 mm2 a 2,5 mm2
  • krimpovací hnízdo na koncové dutinky 0,5–2,5 mm2
  • kabelové nůžky s přesnými břity na měděné a hliníkové kabely do 5 x 2,5 mm2 / průměr 15 mm
  • štíhlá konstrukce kvůli lepší přístupnosti
  • roubovaný kloub-přesný chod kleští bez vůle
  • aktivovaná blokovací západka udržuje břity uzavřené, ostatní funkce jsou zachovány
  • s inteligentním přídržným mechanismem lze věc "uchopit" bez rozevírání kleští
  • kleště pochromované,rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: RC-8951000046
- pneumatický výkonný utahovák RC2477Xi 1" s povolovacím momentem až 2900Nm - extrémně lehký prodloužený rázový utahovák (hmotnost pouhých 8,1kg)- odolný rázový mechanismus s kovavým DUOPACT mechanismem - velmi štíhlé provedení - průměr přední části utahováku pouhých 89mm - 3 stupně nastavení výkonu v utahovacím i povolovacím směru - plynulá regulace výkonu ergonomickou spouští s velkou plochou pro optimální manipulaci - gumový kryt na krytu motoru - dvojitá bezpečnost uchycení nástavců - kroužek / závlačka - kompozitní provedení