Kat.číslo: KN-1620165SB
Nástroj pro odstraňování plášťů 165mm - blister
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1620165SB
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1620165SB
Popis
  • k odstraňování plášťů všech běžných kabelů kruhového průřezu
  • samoupínací úchyt
  • s nastavením hloubky řezu pomocí nastavovacího šroubu
  • samootáčivý nůž pro obvodový a podélný řez
  • rezervní čepel v tělese nástroje
  • spolehlivé uchopení díky vložce z měkkých komponentů
  • plastové pouzdro odolávající rázovému nárazu
  • s nožem a háčkovou západkou
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-BLK-004
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964K-BLK-004
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: KR-3964K-H504IX
- pracovní stůl a skříň, systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska INOX tl. 38mm