Kat.číslo: KN-1620165SB
Nástroj pro odstraňování plášťů 165mm - blister
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1620165SB
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1620165SB
Popis
  • k odstraňování plášťů všech běžných kabelů kruhového průřezu
  • samoupínací úchyt
  • s nastavením hloubky řezu pomocí nastavovacího šroubu
  • samootáčivý nůž pro obvodový a podélný řez
  • rezervní čepel v tělese nástroje
  • spolehlivé uchopení díky vložce z měkkých komponentů
  • plastové pouzdro odolávající rázovému nárazu
  • s nožem a háčkovou západkou
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3979
- nosnost 3000 kg,nastavitelná výška 280 až 440mm - podpěra je určena k podepření při montáži a opravách na podvozku vozidla - umístěte na pevný, čistý, adhezivní a vodorovný podklad (ideální je asfaltovaná či betonová plocha) - nutno zabránit samovolnému posunu vozidla - nikdy nezvedejte a nepokládejte na podpěru vozidlo s korozí karosérie a podvozku, hrozí zřícení!! - sada 2 ks
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3979
Skladem na prodejně:3 pár
pár
Kód: KR-3964K-85S-W
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje