Kat.číslo: KN-2006160
Kleště ploché 160mm 1000V VDE
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-2006160
Kleště ploché 160mm 1000V VDE
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-2006160
Popis
  • ploché, krátké, široké čelisti
  • plochy čelistí ozubené
  • chromvanadová elektroocel, kovaná, kalená v oleji
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-102.417.002
VYROBENO V NĚMECKU. - 242 vysoce kvalitních nástrojů v EVA vložkách - kombinované klíče: 5,5 - 32 mm - 1/4" + 3/8" + 1/2" oboustranné ráčny, bity a prodlužovací nástavce - 1/4" ořechy (šestihranné): 3,5 - 14 mm - 3/8" ořechy (6 ks):8 - 24 mm - 1/2" ořechy (6 ks): 10 - 32 mm - nástrčné klíče: E4 - E20 - sortiment kleští - sortiment šroubováků: plochý, TX, PH - příklepové, měřicí a řezné nástroje - sada pilníků