Kat.číslo: KN-2006160
Kleště ploché 160mm 1000V VDE
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-2006160
Kleště ploché 160mm 1000V VDE
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-2006160
Popis
  • ploché, krátké, široké čelisti
  • plochy čelistí ozubené
  • chromvanadová elektroocel, kovaná, kalená v oleji
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-102.105.204
Cena:
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-102.105.204
Kód: KR-3964F
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 4 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 2 vysoké skříně se 3-mi policemi - 1 spodní skříňka s 9-ti zásuvkami - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka s 5-ti zásuvkami - 2 Multiplex pracovní desky v rozměru 1361x463x35mm - 4 závěsné děrované panely - 2+3 zadní výztuhy