Kat.číslo: KN-2006160
Kleště ploché 160mm 1000V VDE
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-2006160
Kleště ploché 160mm 1000V VDE
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-2006160
Popis
  • ploché, krátké, široké čelisti
  • plochy čelistí ozubené
  • chromvanadová elektroocel, kovaná, kalená v oleji
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-S500IX
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska INOX tl. 38mm