Kat.číslo: KN-2617200
Kleště půlkulaté s břity 200mm 1000V VDE
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-2617200
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-2617200
Popis
  • přesné pružné hroty odolné proti zkrutu
  • ploché a kulaté, dlouhé, zašpičatělé čelisti
  • s břity (tvrdost cca 61 HRC) na měkké, středně tvrdé a tvrdé dráty
  • vanadová elektroocel,kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly do 100V
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28004
- aku vrtací šroubovák s příklepem - výkonný motor - celokovová převodovka dává možnost plně využít maximální výkon a zajišťuje plynulý chod - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání s příklepem / vrtání / šroubování) - mastavení utahovacího momentu v rozsahu 19 ti stupňů - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jejich pomalému samovybíjení - dodáváno bez akumulátoru, nabíječky a kufr