Kat.číslo: KN-2626200
Kleště půlkulaté s břity vyhnuté 40° 200mm 1000V VDE
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-2626200
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-2626200
Popis
  • přesné pružné hroty odolné proti zkrutu
  • ploché a kulaté, dlouhé, zašpičatělé čelisti
  • s břity (tvrdost cca 61 HRC) na měkké, středně tvrdé a tvrdé dráty
  • vanadová elektroocel,kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964-EX
- přídavné konzole pro instalaci extra hluboké desky mobilio - je zapotřebí jedna konzole na každý spoj skříní - příklad: na 1 volně stojící skříň jsou potřeba 2 konzole (vpravo i vlevo) - příklad: 3 spodní skříně vedle sebe => 4 konzole - 830 x 235 x 70 mm - 3kg