Kat.číslo: KN-2626200
Kleště půlkulaté s břity vyhnuté 40° 200mm 1000V VDE
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-2626200
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-2626200
Popis
  • přesné pružné hroty odolné proti zkrutu
  • ploché a kulaté, dlouhé, zašpičatělé čelisti
  • s břity (tvrdost cca 61 HRC) na měkké, středně tvrdé a tvrdé dráty
  • vanadová elektroocel,kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964DIX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX obsahuje: - 3 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 1 vysoká skříň dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 9-ti zásuvkami - 1 spodnískříňka na kolečkách se 7-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka s odpadkovým košem - 1 nerez pracovní deska v rozměru 2041x463x38mm - 3 závěsné děrované panely - 1+2+1 zadní výztuhy