Kat.číslo: KN-2626200
Kleště půlkulaté s břity vyhnuté 40° 200mm 1000V VDE
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-2626200
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-2626200
Popis
  • přesné pružné hroty odolné proti zkrutu
  • ploché a kulaté, dlouhé, zašpičatělé čelisti
  • s břity (tvrdost cca 61 HRC) na měkké, středně tvrdé a tvrdé dráty
  • vanadová elektroocel,kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964A-BLK-EX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje