KN-7006160 Kleště štípací boční 160mm 1000V VDE 1
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-7006160
Kleště štípací boční 160mm 1000V VDE
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-7006160
Produkt není skladem
KN-7006180 Kleště štípací boční 180mm 1000V VDE 1
Kat.číslo: KN-7006180
Kleště štípací boční 180mm 1000V VDE
Kat.číslo: KN-7006180
Popis
  • nepostradatelné řezací nářadí pro mnohostranné použití
  • velmi kvalitní materiál a precizní zpracování pro dlouhou životnost
  • přesné břity (tvrdost břitů cca 62 HRC) na měkké a tvrdé dráty
  • čistý řez tenkých měděných drátů, a to i nahrotech břitů
  • štíhlý tvar hlavy pro použití na těžko přístupných místech
  • vanadová elektroocel,kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-4170
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4170
Skladem na prodejně:3 ks
ks
Kód: KR-3964K-HS745H-K4-E
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska z bukové překližky Multiplex 680x696x35mm s ochranným lakem z lněného oleje - obsahuje: - 4x skříňka horní - 2x vysoká skříň 1 dveře, 4 police - skříň spodní 2 dveře - skříň spodní 4 zásuvky - skříň spodní 5 zásuvek - 2 x pracovní deska z bukové překližky Multiplex - skříň spodní 7 zásuvek na kolečkách - zadní výztuhy, děrované panely a konzole pro montáž