KN-7007160 Kleště štípací boční 160mm 1000V VDE 1
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-7007160
Kleště štípací boční 160mm 1000V VDE
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-7007160
Produkt není skladem
KN-7007180 Kleště štípací boční 180mm 1000V VDE 1
Kat.číslo: KN-7007180
Kleště štípací boční 180mm 1000V VDE
Kat.číslo: KN-7007180
Popis
  • nepostradatelné řezací nářadí pro mnohostranné použití
  • velmi kvalitní materiál a precizní zpracování pro dlouhou životnost
  • přesné břity (tvrdost břitů cca 62 HRC) na měkké a tvrdé dráty
  • čistý řez tenkých měděných drátů, a to i nahrotech břitů
  • štíhlý tvar hlavy pro použití na těžko přístupných místech
  • vanadová elektroocel,kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované ponorem v lázni
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-701.010.001
- LED svítilna WI300 - bezdrátové dobíjení včetně bezdrátové nabíječky pro 1 svítilnu - plynule nastavitelné rameno 270° na obě strany, kterým lze nastavit světlo v různých úhlem náklonu - háček k zavěšení výklopný o 180° a otočný o 360° - vestavěný magnet ve spodní části - akumulátor Li-poly 3,7V/1,5Ah - 3 W COB LED na přední straně - 1 W SMD LED v horní části - doba svícení 3W COB LED 3 hodiny, 1W SMD LED 6hodin - doba nabíjení 3-3,5hodiny - světelný tok 3W LED 300lm/ 1W LED 100lm - 5700K - úhel svícení 110° - IP65 - IK08 - bezdrátová 5W nabíječka s magnet ve spodní části