KN-7007160 Kleště štípací boční 160mm 1000V VDE 1
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-7007160
Kleště štípací boční 160mm 1000V VDE
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-7007160
Produkt není skladem
KN-7007180 Kleště štípací boční 180mm 1000V VDE 1
Kat.číslo: KN-7007180
Kleště štípací boční 180mm 1000V VDE
Kat.číslo: KN-7007180
Popis
  • nepostradatelné řezací nářadí pro mnohostranné použití
  • velmi kvalitní materiál a precizní zpracování pro dlouhou životnost
  • přesné břity (tvrdost břitů cca 62 HRC) na měkké a tvrdé dráty
  • čistý řez tenkých měděných drátů, a to i nahrotech břitů
  • štíhlý tvar hlavy pro použití na těžko přístupných místech
  • vanadová elektroocel,kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované ponorem v lázni
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-87S-W
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje