KN-7406180 Kleště štípací boční silové 180mm 1000V VDE 1
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-7406180
Kleště štípací boční silové 180mm 1000V VDE
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-7406180
Produkt není skladem
KN-7406200 Kleště štípací boční silové 200mm 1000V VDE 1
Kat.číslo: KN-7406200
Kleště štípací boční silové 200mm 1000V VDE
Kat.číslo: KN-7406200
KN-7406250 Kleště štípací boční silové 250mm 1000V VDE 1
Kleště štípací boční silové 250mm 1000V VDE
Popis
  • pro nejvyšší, trvalé namáhání
  • vysoký řezný výkon při vynaložení nepatrné síly
  • optimální přizpůsobení úhlu břitů,převodového poměru a ergonomickému tvaru rukojetí
  • přesné břity (tvrdost břitů 64 HRC)
  • pro všechny druhy drátů včetně pianového drátu
  • chromvanadová vysoce výkonná ocel, kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964EIX
- rohový modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX obsahuje: - 5 závěsných skříněk s plynovou pružinou - 1 závěsná skříňka rohová - 1 vysoká skříň 1-dvéřová a 1 dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 8-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka na kolečkách se 7-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka s odpadkovýn košem - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka rohová - 1 nerezová pracovní deska v rozměru 1361x463x38mm, 1 v rozměru 2041x463x38mm a 1 rohová deska - 5+2 zadní děrované panely - 2+5+2 zadní výztuhy