KN-7406180 Kleště štípací boční silové 180mm 1000V VDE 1
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-7406180
Kleště štípací boční silové 180mm 1000V VDE
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-7406180
Produkt není skladem
KN-7406200 Kleště štípací boční silové 200mm 1000V VDE 1
Kat.číslo: KN-7406200
Kleště štípací boční silové 200mm 1000V VDE
Kat.číslo: KN-7406200
KN-7406250 Kleště štípací boční silové 250mm 1000V VDE 1
Kleště štípací boční silové 250mm 1000V VDE
Popis
  • pro nejvyšší, trvalé namáhání
  • vysoký řezný výkon při vynaložení nepatrné síly
  • optimální přizpůsobení úhlu břitů,převodového poměru a ergonomickému tvaru rukojetí
  • přesné břity (tvrdost břitů 64 HRC)
  • pro všechny druhy drátů včetně pianového drátu
  • chromvanadová vysoce výkonná ocel, kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964-EX
- přídavné konzole pro instalaci extra hluboké desky mobilio - je zapotřebí jedna konzole na každý spoj skříní - příklad: na 1 volně stojící skříň jsou potřeba 2 konzole (vpravo i vlevo) - příklad: 3 spodní skříně vedle sebe => 4 konzole - 830 x 235 x 70 mm - 3kg