KN-7406200 Kleště štípací boční silové 200mm 1000V VDE 1
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-7406200
Kleště štípací boční silové 200mm 1000V VDE
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-7406200
Produkt není skladem
KN-7406250 Kleště štípací boční silové 250mm 1000V VDE 1
Kat.číslo: KN-7406250
Kleště štípací boční silové 250mm 1000V VDE
Kat.číslo: KN-7406250
Popis
  • pro nejvyšší, trvalé namáhání
  • vysoký řezný výkon při vynaložení nepatrné síly
  • optimální přizpůsobení úhlu břitů,převodového poměru a ergonomickému tvaru rukojetí
  • přesné břity (tvrdost břitů 64 HRC)
  • pro všechny druhy drátů včetně pianového drátu
  • chromvanadová vysoce výkonná ocel, kovaná, kalená v oleji
  • pochromované kleště
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28004
- aku vrtací šroubovák s příklepem - výkonný motor - celokovová převodovka dává možnost plně využít maximální výkon a zajišťuje plynulý chod - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání s příklepem / vrtání / šroubování) - mastavení utahovacího momentu v rozsahu 19 ti stupňů - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jejich pomalému samovybíjení - dodáváno bez akumulátoru, nabíječky a kufr