KN-8603250 Klešťový klíč 250mm 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-8603250
Klešťový klíč 250mm
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-8603250
Klešťový klíč 250mm
Skladem na prodejně:1 ks
KN-8603300 Klešťový klíč 300mm 1
Kat.číslo: KN-8603300
Klešťový klíč 300mm
Skladem na prodejně:7 ks
Kat.číslo: KN-8603300
Klešťový klíč 300mm
Skladem na prodejně:7 ks
KN-8603400 Klešťový klíč 400mm 1
Klešťový klíč 400mm
Klešťový klíč 400mm
Popis
  • nahrazuje sadu klíčů na šrouby, metrické i palcové
  • hladké čelisti pro šetrnou montáž povrchově zušlechtěných armatur
  • celoplošné opoře bez vůle
  • nastavení stisknutím tlačítka přímo na obrobku
  • plynulé nastavení všech velikostí klíčů až do uvedené kapacity
  • paralelně vedené čelisti
  • spolehlivé zaskočení čepu kloubu
  • zdvih mezi čelistmi umožňuje rychlé utahování a povolování šroubových spojů
  • princip rohatky se západkou
  • velmi silné sevření díky 10násobnémuzesílení síly ruky
  • chromvanadová ocel, kovaná, kalená v oleji
  • kleště poniklované
  • rukojeti potažené umělou hmotou
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28003
- aku vrtací šroubovák s příklepem - výkonný motor - celokovová převodovka dává možnost plně využít maximální výkon a zajišťuje plynulý chod - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání s příklepem / vrtání / šroubování) - mastavení utahovacího momentu v rozsahu 19 ti stupňů - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jejich pomalému samovybíjení - uloženo v kufru