KN-8603250 Klešťový klíč 250mm 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-8603250
Klešťový klíč 250mm
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-8603250
Klešťový klíč 250mm
Skladem na prodejně:1 ks
KN-8603300 Klešťový klíč 300mm 1
Kat.číslo: KN-8603300
Klešťový klíč 300mm
Skladem na prodejně:7 ks
Kat.číslo: KN-8603300
Klešťový klíč 300mm
Skladem na prodejně:7 ks
KN-8603400 Klešťový klíč 400mm 1
Klešťový klíč 400mm
Klešťový klíč 400mm
Popis
  • nahrazuje sadu klíčů na šrouby, metrické i palcové
  • hladké čelisti pro šetrnou montáž povrchově zušlechtěných armatur
  • celoplošné opoře bez vůle
  • nastavení stisknutím tlačítka přímo na obrobku
  • plynulé nastavení všech velikostí klíčů až do uvedené kapacity
  • paralelně vedené čelisti
  • spolehlivé zaskočení čepu kloubu
  • zdvih mezi čelistmi umožňuje rychlé utahování a povolování šroubových spojů
  • princip rohatky se západkou
  • velmi silné sevření díky 10násobnémuzesílení síly ruky
  • chromvanadová ocel, kovaná, kalená v oleji
  • kleště poniklované
  • rukojeti potažené umělou hmotou
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-BLK-004
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Cena:
Kat.číslo: KR-3964K-BLK-004
ks
Kód: KR-3964K-H504IX
- pracovní stůl a skříň, systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska INOX tl. 38mm