KN-8701400 Kleště blitzky 400mm "Cobra" XL/XXL 1
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-8701400
Kleště blitzky 400mm "Cobra" XL/XXL
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-8701400
Produkt není skladem
KN-8701560 Kleště blitzky 560mm "Cobra" XL/XXL 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-8701560
Kleště blitzky 560mm "Cobra" XL/XXL
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-8701560
Skladem na prodejně:1 ks
Popis
  • větší šířka úchopu, nižší hmotnost
  • rychlé nastavení stisknutím tlačítka přímo na obrobku
  • nastavení pro optimální přizpůsobení různým velikostem obrobků
  • samosvorné na trubkách a maticích
  • plochy čelistí se speciálně kalenými zuby
  • tvrdost zubů asi 61 HRC
  • trvale spolehlivé uchopení
  • vysoká odolnost proti opotřebení
  • posuvný průchozí čep kloubu
  • vysoká stabilita díky dvojitému vedení
  • ochrana proti sevření zabraňují poraněním způsobeným uskřípnutím
  • hromvanadová elektroocel, kovaná, kalená v oleji
  • kleště šedě fosfátované atramentolem
  • leštěná hlava
  • rukojeti potažené umělou hmotou
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964GIX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s čtvercovými otvory - pracovní deska INOX obsahuje: - 3 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 1 vysoká skříň dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 5-ti zásuvkami - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 2 Multiplex pracovní desky v rozměru 1361x463x35mm a 680x463x35mm - 3 závěsné děrované panely - 1+2+1 zadní výztuhy