KN-8701400 Kleště blitzky 400mm "Cobra" XL/XXL 1
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-8701400
Kleště blitzky 400mm "Cobra" XL/XXL
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-8701400
Produkt není skladem
KN-8701560 Kleště blitzky 560mm "Cobra" XL/XXL 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-8701560
Kleště blitzky 560mm "Cobra" XL/XXL
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KN-8701560
Skladem na prodejně:1 ks
Popis
  • větší šířka úchopu, nižší hmotnost
  • rychlé nastavení stisknutím tlačítka přímo na obrobku
  • nastavení pro optimální přizpůsobení různým velikostem obrobků
  • samosvorné na trubkách a maticích
  • plochy čelistí se speciálně kalenými zuby
  • tvrdost zubů asi 61 HRC
  • trvale spolehlivé uchopení
  • vysoká odolnost proti opotřebení
  • posuvný průchozí čep kloubu
  • vysoká stabilita díky dvojitému vedení
  • ochrana proti sevření zabraňují poraněním způsobeným uskřípnutím
  • hromvanadová elektroocel, kovaná, kalená v oleji
  • kleště šedě fosfátované atramentolem
  • leštěná hlava
  • rukojeti potažené umělou hmotou
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28003
- aku vrtací šroubovák s příklepem - výkonný motor - celokovová převodovka dává možnost plně využít maximální výkon a zajišťuje plynulý chod - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání s příklepem / vrtání / šroubování) - mastavení utahovacího momentu v rozsahu 19 ti stupňů - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jejich pomalému samovybíjení - uloženo v kufru