Kat.číslo: KN-9516165T
Nůžky na kabely 165mm 1000V VDE s připevňovacím okem
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-9516165T
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-9516165T
Popis
  • ke střihání měděných a hliníkových kabelů, jednožilových a vícežilových
  • není vhodné pro ocelový drát a měděné vodiče tažené natvrdo
  • kalené břity s precizním výbrusem
  • stříhají hladce a čistě aniž by mačkaly
  • snadné ustřižení přiobsluze jednou rukou
  • kryt chránící prsty uživatele před skřípnutím
  • seřizovatelný šroubovaný čep kloubu, samosvorný
  • speciální nástrojová ocel ve zvláštní jakosti, kovaná, kalená v oleji
  • pochromované nářadí
  • rukojeti izolovanévícesložkovými návleky
  • certifikace VDE
  • s integrovaným izolovaným připevňovacím okem pro připevnění pojistky proti upadnutí
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-105.301.026
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-105.301.026
Skladem na prodejně:15 ks
Kód: FX-534227
- hledáte adventní kalendář pro manžela, bratra či kamaráda? - tento adventní kalendář je sen pro každého muže! - každý den si otevře jeden kousek nářadí! - Vánoční dárek pro všechny kutily! - co na Vás čeká dnes? Bude to svítilna, akušroubovák či univerzální vrták? - rozměr: 400 x 470 x 65 mm - hmotnost: 1,95 kg
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: FX-534227
Skladem na prodejně:45 ks
Kód: KR-4321
- 6-ti dílná souprava jehlových pilníků - materiál: nástrojová uhlíková ocel T12 - plochý, kruhový, půlkulatý, 2x trojhranný, čtyřhranný - délka pilníků 165mm - v rolovací tašce