Kat.číslo: KN-9516165T
Nůžky na kabely 165mm 1000V VDE s připevňovacím okem
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-9516165T
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-9516165T
Popis
  • ke střihání měděných a hliníkových kabelů, jednožilových a vícežilových
  • není vhodné pro ocelový drát a měděné vodiče tažené natvrdo
  • kalené břity s precizním výbrusem
  • stříhají hladce a čistě aniž by mačkaly
  • snadné ustřižení přiobsluze jednou rukou
  • kryt chránící prsty uživatele před skřípnutím
  • seřizovatelný šroubovaný čep kloubu, samosvorný
  • speciální nástrojová ocel ve zvláštní jakosti, kovaná, kalená v oleji
  • pochromované nářadí
  • rukojeti izolovanévícesložkovými návleky
  • certifikace VDE
  • s integrovaným izolovaným připevňovacím okem pro připevnění pojistky proti upadnutí
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-204.105.600
- 115-dílný kufr s nářadím pro všestranné použití zejména pro základní údržbářské práce v průmyslu i autoopravárenství - ráčny 1/4" a 1/2" 45 zubů - nástavce 1/4" 4-13mm - nástavce 1/2" 14-32mm - prodloužení 1/4" /50mm - prodloužení 1/4" /100mm - kardan 1/4" - adaptér 1/4" x 1/4" bit - vratidlo 1/4" 115mm - nástavec 1/2" 16,0mm prodloužený svíčkový - nástavec 1/2" 21,0mm prodloužený svíčkový - podloužení 1/2" /125mm - prodloužení 1/2" /250mm - kardan 1/2" - adaptér 3/8" x 1/2" vratidlový - souprava bitů 1/4" /25mm 33ks - šroubovák na nástavce 1/4" - očkoploché klíče 8-22mm - šroubováky plochý 4, 5 a 6mm -šroubováky PH1, PH2 - elektro tester 110-250V - kladivo 300g /302mm - pilka na kov 300mm - metr svinovací 5m x 19mm - nůž s ulamovacím hrotem 18mm - kleště kombinované, štípací boční a půlkulaté