Kat.číslo: KN-9516165T
Nůžky na kabely 165mm 1000V VDE s připevňovacím okem
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-9516165T
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-9516165T
Popis
  • ke střihání měděných a hliníkových kabelů, jednožilových a vícežilových
  • není vhodné pro ocelový drát a měděné vodiče tažené natvrdo
  • kalené břity s precizním výbrusem
  • stříhají hladce a čistě aniž by mačkaly
  • snadné ustřižení přiobsluze jednou rukou
  • kryt chránící prsty uživatele před skřípnutím
  • seřizovatelný šroubovaný čep kloubu, samosvorný
  • speciální nástrojová ocel ve zvláštní jakosti, kovaná, kalená v oleji
  • pochromované nářadí
  • rukojeti izolovanévícesložkovými návleky
  • certifikace VDE
  • s integrovaným izolovaným připevňovacím okem pro připevnění pojistky proti upadnutí
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964GIX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s čtvercovými otvory - pracovní deska INOX obsahuje: - 3 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 1 vysoká skříň dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 5-ti zásuvkami - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 2 Multiplex pracovní desky v rozměru 1361x463x35mm a 680x463x35mm - 3 závěsné děrované panely - 1+2+1 zadní výztuhy