Kat.číslo: KN-9516165T
Nůžky na kabely 165mm 1000V VDE s připevňovacím okem
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-9516165T
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-9516165T
Popis
  • ke střihání měděných a hliníkových kabelů, jednožilových a vícežilových
  • není vhodné pro ocelový drát a měděné vodiče tažené natvrdo
  • kalené břity s precizním výbrusem
  • stříhají hladce a čistě aniž by mačkaly
  • snadné ustřižení přiobsluze jednou rukou
  • kryt chránící prsty uživatele před skřípnutím
  • seřizovatelný šroubovaný čep kloubu, samosvorný
  • speciální nástrojová ocel ve zvláštní jakosti, kovaná, kalená v oleji
  • pochromované nářadí
  • rukojeti izolovanévícesložkovými návleky
  • certifikace VDE
  • s integrovaným izolovaným připevňovacím okem pro připevnění pojistky proti upadnutí
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-87S-W
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje