KN-9536250 Kleště kabelové 250mm 1000V VDE princip rohatky se západkou 9536250 1
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-9536250
Kleště kabelové 250mm 1000V VDE princip rohatky se západkou 9536250
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-9536250
Produkt není skladem
KN-9536280 Kleště kabelové 280mm 1000V VDE princip rohatky se západkou 9536280 1
Kat.číslo: KN-9536280
Kleště kabelové 280mm 1000V VDE princip rohatky se západkou 9536280
Kat.číslo: KN-9536280
Popis
  • střihání měděných a hliníkových kabelů, jednožilových a vícežilových
  • nevhodné pro ocelový drát a drátěná lana
  • kalené břity s precizním výbrusem
  • hladké a čisté stříhání
  • obsluha jednou rukou díky principu rohatky se západkou
  • alá síla následkem velmi velkého převodu
  • dvoustupňový pohon ozubeným věncem pro snadné stříhání
  • jednoduchá manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
  • použití možné také za stísněných prostorových podmínek
  • ochrana proti sevření zabraňují poraněním způsobeným uskřípnutím
  • speciální nástrojová ocel ve zvláštní jakosti, kovaná, kalená v oleji
  • černě lakované nářadí
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964A-BLK-EX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje