KN-9536250 Kleště kabelové 250mm 1000V VDE princip rohatky se západkou 9536250 1
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-9536250
Kleště kabelové 250mm 1000V VDE princip rohatky se západkou 9536250
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-9536250
Produkt není skladem
KN-9536280 Kleště kabelové 280mm 1000V VDE princip rohatky se západkou 9536280 1
Kat.číslo: KN-9536280
Kleště kabelové 280mm 1000V VDE princip rohatky se západkou 9536280
Kat.číslo: KN-9536280
Popis
  • střihání měděných a hliníkových kabelů, jednožilových a vícežilových
  • nevhodné pro ocelový drát a drátěná lana
  • kalené břity s precizním výbrusem
  • hladké a čisté stříhání
  • obsluha jednou rukou díky principu rohatky se západkou
  • alá síla následkem velmi velkého převodu
  • dvoustupňový pohon ozubeným věncem pro snadné stříhání
  • jednoduchá manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
  • použití možné také za stísněných prostorových podmínek
  • ochrana proti sevření zabraňují poraněním způsobeným uskřípnutím
  • speciální nástrojová ocel ve zvláštní jakosti, kovaná, kalená v oleji
  • černě lakované nářadí
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-204.105.600
- 115-dílný kufr s nářadím pro všestranné použití zejména pro základní údržbářské práce v průmyslu i autoopravárenství - ráčny 1/4" a 1/2" 45 zubů - nástavce 1/4" 4-13mm - nástavce 1/2" 14-32mm - prodloužení 1/4" /50mm - prodloužení 1/4" /100mm - kardan 1/4" - adaptér 1/4" x 1/4" bit - vratidlo 1/4" 115mm - nástavec 1/2" 16,0mm prodloužený svíčkový - nástavec 1/2" 21,0mm prodloužený svíčkový - podloužení 1/2" /125mm - prodloužení 1/2" /250mm - kardan 1/2" - adaptér 3/8" x 1/2" vratidlový - souprava bitů 1/4" /25mm 33ks - šroubovák na nástavce 1/4" - očkoploché klíče 8-22mm - šroubováky plochý 4, 5 a 6mm -šroubováky PH1, PH2 - elektro tester 110-250V - kladivo 300g /302mm - pilka na kov 300mm - metr svinovací 5m x 19mm - nůž s ulamovacím hrotem 18mm - kleště kombinované, štípací boční a půlkulaté