KN-9536250 Kleště kabelové 250mm 1000V VDE princip rohatky se západkou 9536250 1
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-9536250
Kleště kabelové 250mm 1000V VDE princip rohatky se západkou 9536250
Produkt není skladem
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-9536250
Produkt není skladem
KN-9536280 Kleště kabelové 280mm 1000V VDE princip rohatky se západkou 9536280 1
Kat.číslo: KN-9536280
Kleště kabelové 280mm 1000V VDE princip rohatky se západkou 9536280
Kat.číslo: KN-9536280
Popis
  • střihání měděných a hliníkových kabelů, jednožilových a vícežilových
  • nevhodné pro ocelový drát a drátěná lana
  • kalené břity s precizním výbrusem
  • hladké a čisté stříhání
  • obsluha jednou rukou díky principu rohatky se západkou
  • alá síla následkem velmi velkého převodu
  • dvoustupňový pohon ozubeným věncem pro snadné stříhání
  • jednoduchá manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
  • použití možné také za stísněných prostorových podmínek
  • ochrana proti sevření zabraňují poraněním způsobeným uskřípnutím
  • speciální nástrojová ocel ve zvláštní jakosti, kovaná, kalená v oleji
  • černě lakované nářadí
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964-EX
- přídavné konzole pro instalaci extra hluboké desky mobilio - je zapotřebí jedna konzole na každý spoj skříní - příklad: na 1 volně stojící skříň jsou potřeba 2 konzole (vpravo i vlevo) - příklad: 3 spodní skříně vedle sebe => 4 konzole - 830 x 235 x 70 mm - 3kg