Kat.číslo: KN-9536315A
Kleště kabelové SWA 315mm VDE 1000V princip rohatky se západkou 9536315A
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-9536315A
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-9536315A
Popis
  • na kabely armované ocelovými dráty až do průměru 45 mm / 380 mm2 (např. 4 x 95 mm2) v jednoručním i dvouručním režimu
  • robustní, praktické, stabilní
  • snadná manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
– vhodné pro použít ive stísněných prostorách
  • břity s přesným výbrusem a indukčně tvrzenou hranou břitu řežou hladce, čistě a bez deformace
  • novátorský třírychlostní pohon ozubeným věncem se silným převodem
  • s opěrnou plochou pro možnost opření při řezu
  • nejsou vhodné ke střihání kabelů ACSR a drátěných lan!
  • speciální nástrojová ocel ve zvláštní jakosti, kovaná, kalená v oleji
  • černě lakované nářadí
  • rukojeti izolované vícesložkovými návleky
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28021
- aku zázový utahovák 1/4" s kroutícím momentem max 150Nm - výkonný a použitelný pro utahování a povolování šroubů, matic - výkonný motor, celokovová převodovka zajišťují plynulý chod a využít výkon AKU utahováku naplno s nižší spotřebouenergie - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku utahovák je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jen velmi pomalému samovybíjení - pro běžnou práci je baterie s kapacitou 2,0Ah (k.č. 28080) dostačující, pro práci s předpokladem větší zátěže doporučujeme použít baterii s kapacitou 4,0Ah (k.č. 28081) - dodáváno bez baterie a nabíječky