Kat.číslo: KN-9536315A
Kleště kabelové SWA 315mm VDE 1000V princip rohatky se západkou 9536315A
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-9536315A
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-9536315A
Popis
  • na kabely armované ocelovými dráty až do průměru 45 mm / 380 mm2 (např. 4 x 95 mm2) v jednoručním i dvouručním režimu
  • robustní, praktické, stabilní
  • snadná manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
– vhodné pro použít ive stísněných prostorách
  • břity s přesným výbrusem a indukčně tvrzenou hranou břitu řežou hladce, čistě a bez deformace
  • novátorský třírychlostní pohon ozubeným věncem se silným převodem
  • s opěrnou plochou pro možnost opření při řezu
  • nejsou vhodné ke střihání kabelů ACSR a drátěných lan!
  • speciální nástrojová ocel ve zvláštní jakosti, kovaná, kalená v oleji
  • černě lakované nářadí
  • rukojeti izolované vícesložkovými návleky
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964GIX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s čtvercovými otvory - pracovní deska INOX obsahuje: - 3 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 1 vysoká skříň dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 5-ti zásuvkami - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 2 Multiplex pracovní desky v rozměru 1361x463x35mm a 680x463x35mm - 3 závěsné děrované panely - 1+2+1 zadní výztuhy