Kat.číslo: KN-9536320
Kleště kabelové 320mm 1000V VDE princip rohatky se západkou 9536320
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-9536320
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-9536320
Popis
  • snadná manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
  • lze použít i ve stísněných poměrech
  • na měděné a hliníkové kabely, jednovodičové i vícevodičové, až do průměru 60 mm
  • nevhodné na ocelový drát a ocelová lana
  • návlek pevného ramene s ploškou pro opření při stříhání
  • speciální nástrojová ocel ve zvláštní jakosti, kovaná, kalená v oleji
  • kalenébřity s přesným výbrusem řežou hladce, čistě a bez deformace
  • černě fosfátované nářadí
  • leštěná hlava
  • rukojeti izolované vícesložkovými obaly
  • certifikace VDE
Nejprodávanější produkty
Kód: RC-8951000046
- pneumatický výkonný utahovák RC2477Xi 1" s povolovacím momentem až 2900Nm - extrémně lehký prodloužený rázový utahovák (hmotnost pouhých 8,1kg)- odolný rázový mechanismus s kovavým DUOPACT mechanismem - velmi štíhlé provedení - průměr přední části utahováku pouhých 89mm - 3 stupně nastavení výkonu v utahovacím i povolovacím směru - plynulá regulace výkonu ergonomickou spouští s velkou plochou pro optimální manipulaci - gumový kryt na krytu motoru - dvojitá bezpečnost uchycení nástavců - kroužek / závlačka - kompozitní provedení